FutureNet i FutureAdPro

FutureNet

Czym jest ten FutureNet? Jak podaje jeden z założycieli platformy, FutureNet to pierwsza na świecie platforma multimedialno-społecznościowa, której model biznesowy został oparty na współpracy i dzieleniu się zarobkami z jej aktywnymi odbiorcami. Jak doskonale wiesz jest wiele portali społecznościowych, ale jak na razie tylko FutureNet wpadł na pomysł, aby zyskami dzielić się z jej użytkownikami. Jak dalej podkreśla jeden z założycieli  jest to technologiczny skok w przyszłość, innowacyjne wykorzystanie Internetu, po raz pierwszy za Twoją aktywność w sieci możesz otrzymywać realne pieniądze. FutureNet rozwija się dynamicznie w wielu sektorach: Social Media, Multimedia, Gry Online, Narzędzia Online, Zarabianie Online, a wszystkim zależy na dynamicznym rozwoju, ponieważ aż 90% dochodów trafia do użytkowników. Firma FutureNet zarabia zatem między innymi na sprzedaży reklam, sprzedaży i odsprzedaży gier własnych i innych firm, a także produkcji video, usługach IT, sprzedaży w sklepach online, czy nawet w usługach branży turystycznej.
FutureAdPro

Jedną z wielu możliwości zarabiania w FutureNet jest usługa reklamowa w FutureAdPro. Kupując usługę reklamową, tzw. AdPak masz gwarancję odwiedzin na swojej stronie, a usługa geo-targetowania pozwoli, aby Twoja strona dotarła do wytypowanych przez Ciebie odbiorców. Jeżeli jednak nie masz własnej strony, a jednocześnie masz świadomość, że potencjał rynku reklam jest ogromny i chciałbyś na tym zarobić, to również możesz to zrobić. Pozwolić Ci może na to np. firma ClickBank, która oferuje wysoką prowizje ze sprzedaży produktów innych użytkowników. Ale na czym bliżej polega to zarabianie? W zależności od poziomu możesz zakupić odpowiednią ilość paczek reklamowych za 10$ lub 50$. Dzięki zakupionej paczce masz odpowiednią ilość wyświetleń dla Twojej strony, a jednocześnie Ty zobowiązany jesteś do oglądania reklam wyświetlanych przez system. Jest to 10 reklam dziennie, co może zająć 5 do 10 minut dziennie. Zatem praca nie jest zbyt absorbująca. Ale najlepsze jest to, że nie tracisz tych pieniędzy, za które zakupiłeś paczki reklamowe. Poprzez wyświetlanie reklam zarabiasz pieniądze, co powoduje, że po czterech miesiącach zwraca Ci się koszt inwestycji z zyskiem około 20%. Czyli przykładowo za AdPak za 50$ dostajesz ok. 60$. Nie sadzisz, że brzmi to całkiem obiecująco? Koniecznie to sprawdź!!!
Konto FutureNet z matrycami

Konto FutureAdPro

Wygląd FutureAdPro

Pieniądze zarobione – Twoje konto, z którego możesz wypłacać

Pieniądze na koncie reklamowym

Z tego konta nie można wypłacać środków, natomiast można kupować ulepszenia konta, można również kupić 1000 lub więcej wyświetleń Twojej strony internetowej w celu jej reklamowania.

3$ = 1000 wyświetleń

Twoje AdPaki

Możesz w tym miejscu zobaczyć swoje AdPaki za 50$, oraz 10$.

Matryce FutureNet

W matrycach zarabia się za pomocą polecania innym FutureNet.

Drzewko matrycy

Zarobki za nowe osoby w matrycach

Jedna odpowiedź do “FutureNet i FutureAdPro”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *